Doprava Hornbach

Nakúpili ste v Hornbach nejaký stavebný materiál, alebo iný tovar, ktorý potrebujete doručiť na vašu adresu a nemáte na to kapacitu? Kľudne sa nám ozvite, ponúkneme vám cenovú kalkuláciu a ihneď môžeme pre tovar prísť.

Z Hornbachu vám prepravíme takmer čokoľvek a bez zbytočného čakania.

Využite naše služby Preprava Bratislava a majte svoj nákup v bezpečí a načas doma.

Využite naše služby ExpresBA a nechajte si zakúpený tovar doručiť na danú adresu v expresne rýchlom čase.

Vďaka službe ExpresBA v spojení s Nákladné TAXI Bratislava môžete mať kúpený tovar, či stavebný materiál na zadanej adrese už za pár minút.

Či už ste firma, alebo bežný človek a svoj nákup nezmestíte do svojho auta, ale potrebujete ho mať čo najskôr doma, sme tu pre vás.

Nákladné TAXI so službou ExpresBA využíva nespočetné množstvo ľudí, ktorí si službu nevedia vynachváliť.

Nákladné TAXI Bratislava

Čo je to nákladné TAXI? Nákladné TAXI Bratislava je skvelá služba na doručovanie vecí a tovarov v rámci Bratislavy a okolia. Vďaka tejto našej službe viete mať tovar na adrese rovnako, akoby ste sa prepravovali ako osoba osobným taxíkom. Zadáte nám adresu prevzatia a adresu doručenie a už len čakáte na doručenie. Služba je úplne jednoduchá a cenovo nenáročná. Ponúkame vám široké možnosti prepravy, flexibilný čas a lacné doručenie. Službu možno inak nazvať aj Kuriér Taxi, nakoľko to pôsobí presne ako expresný kuriér tovaru.

Doručujeme tovar takmer z každého obchodu s nábytkom, zo stavebnín, alebo z obchodov s elektronikou.

Kontakt na nákladné taxi