Obalový materiál

Vieme vám poskytnúť kartónové krabice, lepiace pásky, či iný obalový materiál vhodný pri sťahovaní, preprave tovaru, odvoze tovaru, alebo pri skladovaní.

Kartónové krabice vhodné pre sťahovanie, alebo prepravu tovaru.

Dôkladne balenie vecí a tovarov patrí pri preprave k najdôležitejším aspektom. Predsa len, naše cesty vyhovujú akurát tak traktorom, spomaľovače na každom rohu, nevyspytateľný vodiči. Rozbeh, brzda, červená. Toto všetko ovplyvňuje bezpečnú dopravu tovaru. Ak nám záleží na tom, aby naše veci boli prepravené bezpečne a bez poškodenia, je potrebné ich aj dobre zabaliť. Kartónové krabice rôznych veľkostí prispievajú k bezpečnej preprave a znižujú riziko poškodenia. Krabice si u nás môžete objednať buď pri objednávky prepravy, alebo cez náš eshop.

Lepiace pásky na sťahovanie

Lepiace pásky patria k alfe a omege pri akomkoľvek balení tovar, sťahovaní a preprave. Lepiacou páskou zabezpečíte dokonalé zabezpečenie krabíc, môžete ich využiť aj na obaľovanie vecí a pripútanie tovaru k bezpečnostným obaľovacím materiálom. Lepiace pásky na sťahovanie, prepravu tovaru, či prepravu nábytku si môžete objednať v našom eshope, alebo pri objednávke našich služieb.