Otázky a odpovede

1. Ako dlho trvá preprava?

Všetko záleží od služby ktorú potrebujete. Ak potrebujete napríklad prepraviť nakúpený nábytok z IKEA, služba môže byť zrealizovaná za 20 minút od vášho telefonátu.

Ak však máte záujem o služby sťahovanie, je potrebné vopred vykonať bezplatnú obhliadku.

Ak potrebujete expresné prepravné služby, rýchlosť a termín vám vieme poskytnút ihneď telefonicky

2. Ako rýchlo viete byť napríklad v IKEA, OBI, alebo Hornbachu?

Keďže väčšinou štartujeme priamo z Ružinova, na všetky obchody ako IKEA, OBI, Hornbach, Sconto nábytok a podobne máme na dosah. Ak máme v danom momente voľné auto a človeka, vieme byť na mieste aj za 15 minút. Samozrejme, že čas príjazdu sa môže líšiť v závislosti od dopravnej špičky, alebo z dôvodu dokončovania predchádzajúcej prepravy.

3. Pomáhate aj pri nakládke a vykládke?

Samozrejme, nakládka tovaru, či nábytku ako aj jeho vykládka patrí k našim službám. V závislosti od množstva, povahe a charakteru tovaru sa naša ponuka, ako aj cena za službu môže líšiť. Nakládka vecí do auta ako aj ich vykládka je samozrejme v cene dopravy.

4. Čo patrí pod Bratislava a okolie?

Autodoprava Bratislava a okolie zahŕňa samozrejme celú Bratislavu a jej mestské časti. Ďalej sú to priľahlé obce a dediny ako napríklad Zálesie, Dunajská Lužná, Rovinka, Nová Dedinka a podobne. Smerom na Záhorie sa jedná od Mariánku, Záhorská Bystrica, Borinka.

Prepravujeme samozrejme aj do iných a vzdialenejších častí. Je to celé Záhorie, od Stupavy vyššie, smerom na juh sa jedná tiež o Šamorín, Dunajskú stredu. Senec, Pezinok, Modra, Sv.Jur, Dubová a okolie tiež nie sú výnimkou.

Využite naše služby Nákladné TAXI a dopravíme vám tovar v expresne rýchlom čase.

5. Môžem ísť s vami v aute počas prepravy?

Samozrejme, pri preprave tovaru a vecí ste medzi nami vítaný. Keďže naše autá disponujú troma miestami na sedenie a vo väčšine prípadov sme v dvojici, jeden z vás pre nás nie je žiadny problém. Aspoň si spolu preberieme ďalší postup, vy budete spokojný s kvalitou prepravy a nakoniec si ešte môžeme aj navzájom spríjemniť cestu aj deň.